ÚvodO násNaša ponukaNaše značkyGalérie
VinotékaLuxusný alkoholDarčekové vína s rôznymi motívmiCigary z celého svetaZnačkové dezerty a čokoládyLuxusné potraviny a pochutiny

Naši partneri

GlassforyouOakbarrel

Všeobecné vyhlásenie

Táto stránka bola vyvinutá pre potreby spoločnosti GLASS4YOU GROUP s.r.o. (ďalej len "GlassForYou"). Prezeranie tejto internetovej stránky je bez akýchkoľvek obmedzení. Spoločnosť GlassForYou zodpovedá za obsah a štruktúru nachádzajúcu sa na jej stránkach, avšak nezodpovedá za obsah a štruktúru stránok, na ktoré odkazuje a ktoré nie sú jej vlastníctvom.

Spoločnosť GlassForYou si vyhradzuje právo na zmenu obsahu a štruktúry týchto stránok a na zmenu týchto všeobecných podmienok.

Všetky texty, obrázky, značky, údaje a ďalšie informácie podliehajú zákonu o autorskom práve spoločnosti GlassForYou alebo tretích strán zmluvne viazaných so spoločnosťou GlassForYou. Používanie akýchkoľvek textov, obrázkov, značiek, údajov a ďalších informácií je možné iba s písomným súhlasom spoločnosti GlassForYou.

Všetky osobné údaje získava spoločnosť GlassForYou od užívateľov stránky s ich súhlasom, používa ich iba na ten účel, za ktorým ich získala ( kontakt, dopyt, otázky a odpovede ) a jedná s nimi v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.